Rezerwowy Pafka

Tag: hokej na trawie (Page 2 of 7)

KS Hokej Start Brzeziny. Wszystko rozstrzygnie się na wiosnę!

Fot. Marek Młynarczyk, autor bloga www.obiektywnasport.pl

W ostatnim meczu hokejowej jesieni drużyna KS Hokej Start Brzeziny uległa na własnym boisku AZS Politechnice Poznańskiej 0:2 (0:2).

KS Hokej Start Brzeziny: Anna Gabara – Gabriela Budziewska, Kinga Owczarek, Emilia Sikorea, Natasza Nowakowska, Oliwia Kucharska, Patrycja Kalczyńska, Natalia Kucharska, Zuzanna Dróżdż, Karolina Grochowalska, Zuzanna Kornecka, Marzena Koza, Olha Poltavtseva, Małgorzata Polewczak, Magdalena Pabiniak, Dzyana Varanovich.

Trenerka – Małgorzata Polewczak: – Gra w naszym wykonaniu nie była zła, ale znów zawodziła skuteczność. Miałyśmy wiele sytuacji, żadnej nie wykorzystałyśmy. rywalki wypracowały trzy dogodne okazje i dwa razy zamieniły je na bramki!

KS Hokej Start Brzeziny jest na trzecim miejscu w tabeli, ale… Małgorzata Polewczak: – Wszystko jest do odrobienia. Wiosną będzie dużo, bardzo dużo ligowego grania, a w naszej grze widzę potencjał i szansę na rozwój. Tylko ta skuteczność! Będziemy nad nią mocno pracować.

KS Hokej Start przenosi się na nowiutką, jak spod igły, brzezińską halę i zaczyna przygotowania do sezonu zimowego. W premierze miały być mecze kontrolne z reprezentację Tajlandii, ale jak mówi Małgorzata Polewczak: – Tajlandki nie otrzymały wiz i z grania nic nie będzie.

A już 9 listopada odbędzie się Brzeziński Bieg Niepodległości. Apel brzezińskich hokeistek: I Ty możesz pobiec i pomóc! Zapisz swoją pociechę na bieg lub poproś rodziców, aby zapisali Cię na nadchodzące wydarzenie,

Dlaczego warto?

100% opłaty wpisowej na biegi dziecięce zostanie przeznaczone na wsparcie chłopaków. Zapisz się i pobiegnij dla tych, którzy nie mogą

Zapisy dostępne tutaj: www.zapisy.inessport.pl

Nie możesz być na biegu, a chcesz pomóc? Odwiedź stronę zbiórki Adaś i Kubuś kontra DMD

Mecz na szczycie ligi. Czy strzelecka niemoc KS Hokej Start Brzeziny zostanie przełamana?!

Fot. Marek Młynarczyk, autor bloga www.obiektywnasport.pl

KS Hokej Start Brzeziny zanotował zwycięstwo w Poznaniu nad drugim zespołem AZS Politechnika (2:0) na dobry początek współpracy ze sponsorem – Bankiem Spółdzielczym w Andrespolu i… urazy oraz choroby w zespole sprawiły, że trzeba było przełożyć ligowy mecz ze Swarkiem Swarzędz na wiosną przyszłego roku.

Teraz sytuacja powoli wraca do normy, więc 26 października czyli w niedzielę o godz. 15 na zakończenie tegorocznych zmagań na otwartym boiskuKS Hokej Start u siebie z pierwszym zespołem AZS Politechnika Poznańska. To będzie pojedynek na szczycie – mistrzyń z wicemistrzyniami Polski.

– Nie da się ukryć, że nasza skuteczność w dotychczasowych meczach pozostawiała wiele do życzenia – mówi trenerka Małgorzata Polewczak. – Cały czas nad tym pracujemy. Czy ta praca przyniesie efekty przekonamy się w niedzielę. Wystawię najmocniejszy skład na jaki nas stać.

KS Hokej Start: Anna Gabra, Justyna Ferdzyn, Kamila Butkiewicz – Kamila Budziewska, Kinga Owczarek, Olha Poltavtseva, Natasza Nowakowska, Oliwia Kucharska, Patrycja Kalczyńska, Natalia Kucharska, Zuzanna Dróżdż, Karolina Grochowalska, Zuzanna Kornecka, Marzena Koza, Weronika Grodzka, Magdalena Pabiniak, Monika Chmiel, Diana Varanovich.

9 listopada odbędzie się Brzeziński Bieg Niepodległości. Apel brzezińskich hokeistek: I Ty możesz pobiec i pomóc! Zapisz swoją pociechę na bieg lub poproś rodziców, aby zapisali Cię na nadchodzące wydarzenie 🤍

Dlaczego warto?

100% opłaty wpisowej na biegi dziecięce zostanie przeznaczone na wsparcie chłopaków. Zapisz się i pobiegnij dla tych, którzy nie mogą

Zapisy dostępne tutaj: www.zapisy.inessport.pl

Nie możesz być na biegu, a chcesz pomóc? Odwiedź stronę zbiórki Adaś i Kubuś kontra DMD

KS Hokej Start Brzeziny. Trenerka Małgorzata Polewczak: – Trzeba wykorzystywań wyborne sytuacje!

Zdjęcia: Marek Młynarczyk, autor bloga www.obiektywnasport.pl

Początek sezonu nie jest specjalnie udany dla mistrzyń Polski w hokeju na trawie – KS Hokej Start Brzeziny. Podopieczne Małgorzaty Polewczak pokonały drugą drużynę AZS Politechniki Poznańskiej 2:0, potem zremisowały z UKS Swarek Swarzędz 1:1 (przegrywając w karnych 3-4), a ostatnio w meczu na szczycie z wicemistrzyniami kraju – pierwszą drużyną AZS przegrały 1:2. Honorową bramkę zdobyła Diana Varanovich.

– Trzeba zacząć strzelać bramki, gdy ma się wyborne sytuacje – mówi trenerka Małgorzata Polewczak. – Piłka leci do pustej bramki i po drodze odbija się od nogi naszej zawodniczki. Nieprawdopodobne, ale prawdziwe. Trzeba to natychmiast zmienić, bo inaczej brak skuteczności sprawi, że będzie tak, jak w Poznaniu. Niestety. Czasami sobie myślę, że mogłybyśmy grać gorzej, ale żeby mecze były zwycięskie. Cóż, czekamy na strzeleckie przełamanie. Widać w drużynie złość na tę niemoc, chęć szybkiego rewanżu. Miejmy nadzieję, że stanie się tak w najbliższej kolejce, bo punkty uciekają, a pogoń nie będzie łatwa.

Brzezinianki są na trzecim miejscu w tabeli z czterema zdobytymi punktami. W niedzielę o godz. 14 zagrają w Poznaniu z AZS Politechniką II.

KS Hokej Start: Anna Gabra, Justyna Ferdzyn, Kamila Butkiewicz – Kamila Budziewska, Kinga Owczarek, Olha Poltavtseva, Natasza Nowakowska, Oliwia Kucharska, Patrycja Kalczyńska, Natalia Kucharska, Zuzanna Dróżdż, Karolina Grochowalska, Zuzanna Kornecka, Marzena Koza, Weronika Grodzka, Magdalena Pabiniak, Monika Chmiel, Diana Varanovich.

W sobotę o godz. 10.30 juniorki KS Hokej Start podejmą w Brzezinach drużynę UKS SP5 Swarek Swarzędz. Brzeziniaki po dwóch meczach mają na koncie pięć zdobytych punktów: pokonały UKS Orient II Łozina 4:0 i zremisowały z AZS Politechniką Poznańską 1:1 oraz wygrywając w karnych zagrywkach 11-10!

Jest sukces organizacyjny: Bank Spółdzielczy w Andrespolu został sponsorem drużyny hokeja na trawie KS Hokej Start Brzeziny!

W uzasadnieniu nawiązania współpracy przez bank czytamy: Wierzymy, że sport to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim pasja, współpraca i rozwój młodych talentów. Dlatego cieszymy się, że możemy dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju tak ambitnego i zgranego zespołu. Trzymamy kciuki za wszystkie zawodniczki i życzymy wielu sukcesów w nadchodzącym sezonie!

Zaczarowana bramka nie pozwoliła wygrać drużynie KS Hokej Start Brzeziny ligowego meczu

Fot. Marek Młynarczyk, autor bloga www.obiektywnasport.pl

KS Hokej Start Brzeziny zremisował w ligowym spotkaniu 1:1 z UKS Swarek Swarzędz (gol Marzeny Kozy) i przegrał w karnych zagrywkach 3-4. W pierwszym meczu brzezinianki pokonały drugi team AZS Politechniki Poznańskiej 2:0. Teraz przed nimi wyjątkowe wyzwanie. Mistrz zagra w Poznaniu z wicemistrzem. Pierwszy zespół AZS kontra KS Hokej Start. Pojedynek rozpocznie się o godz. 13.

Trenerka Małgorzata Polewczak o spotkaniu ze Swarkiem: – To był dobry mecz, stojący na wysokim poziomie. Dla nas bez końcowej satysfakcji ze zwycięstwa, bo bramka rywalek była po prostu… zaczarowana. Do przerwy moje podopieczne powinny zdobyć kilka goli. Tak się nie stało. Rywalki w nieprawdopodobny sposób zatrzymywały piłkę tuż przed linią bramkową. Same przyznały na swojej klubowej stronie, że po prostu miały szczęście.

Niestety, za wrażenia artystyczne, a te pełne emocji dostarczyłyśmy kibicom, wygranych się nie daje. Walczymy zatem dalej. Dobrze, że AZS ma nową płytę boiska, nie będzie zatem ślizgawki, a będzie prawdziwa gry. Liczę na mobilizację w zespole i oczywiście poprawę skuteczności.

Klubowa strona KS Hokej Star Brzeziny przypomina: Sezon 2025/26 to dla niektórych okres wielu zmian i jak mogliście już zauważyć, niektóre z zawodniczek występują w innych barwach.

Zaczynając od tego co się dzieje za granicą, Oliwia Krychniak rozpoczęła swoją (nie tylko) studencką przygodę w Hamburgu, gdzie reprezentuje barwy GTHGC Hamburg.

Anastazja Szot wybrała nieco cieplejszy kierunek, bo obecnie rozgrywa swoje spotkania we Włoszech reprezentując klub ASD HC Argentina. Jeżeli chodzi o Nasze domowe podwórko to: drużynę ze Swarzędza zasiliła Zuzanna Rubacha.

Natomiast nową twarzą w naszych różowo-niebieskich kolorach jest Natasza Nowakowska, którą mogliście wcześniej zobaczyć w AZS Politechnice Poznańskiej oraz DTV Hannover.

KS Hokej Start: Anna Gabra, Justyna Ferdzyn, Kamila Butkiewicz – Kamila Budziewska, Kinga Owczarek, Olha Poltavtseva, Natasza Nowakowska, Oliwia Kucharska, Patrycja Kalczyńska, Natalia Kucharska, Zuzanna Dróżdż, Karolina Grochowalska, Zuzanna Kornecka, Marzena Koza, Weronika Grodzka, Magdalena Pabiniak, Monika Chmiel, Diana Varanovich.

Juniorki KS Hokej Start Brzeziny zremisowały 1:1 z AZS Politechniką Poznańską po bramce Gabrysi Budziewskiej i… wygrały w karnych zagrywkach 11:10!🤍

Zawodniczki KS Hokej Start Brzeziny najpierw wystąpiły w roli… modelek, a teraz stają do walki w obronie tytułu mistrzyń Polski

Zdjęcia Marek Młynarczyk, autor bloga www.obiektywnasport.pl

Rusza nowy sezon ligi hokeja na trawie seniorek. Mistrzynie Polski – KS Hokej Start Brzeziny rozpoczną zmagania od meczu na własnym boisku z drugim zespołem AZS Politechnika Poznańska. 21 września, początek o godz. 11.30 Runda jesienna skończy się 26 października. Runda wiosenna – premierowe mecze: 12 kwietnia 2026 roku. 7 i 8 czerwca dwa mecze finałowe o tytuł mistrzyń Polski.

Trzy hokeistki odeszły z brzezińskiego klubu: Oliwia Krychniak będzie grała w Hamburgu, Anastazja Szot we Włoszech, a Zuzanna Rubacha ze względu na studia w Swarku Swarzędz.

– Mamy jedną nową zawodniczkę – mówi trenerka Małgorzata Polewczak. – Anastazja Nowakowska ostatnio występowała w Niemczech. Teraz wystąpi u nas na rozegraniu. Uważam, że mimo ubytków kadrowych, stać nas na skuteczną ligową walkę. Mamy zdolną młodzież. Najlepsze juniorki na pewno pojawią się na ligowych boiskach. Nasz juniorski zespół zadebiutuje w sobotę w Poznaniu w spotkaniu Orientem Łozina.

Zanim hokeistki będą toczyć ligowe boje, wystąpiły bardzo udanie w roli… modelek. Podczas Festiwalu Mody, Miodu i Wina w Brzezinach prezentowały kolekcję Modernline Odzież. Ich pojawienie się na wybiegu wywołało niemałą sensację. Małgorzata Polewczak nie ma cienia wątpliwości: – Zaprezentowały się świetnie, znakomicie promując swoje miasto, jak się okazuje nie tylko w sportowych zmaganiach.

Na tych dziewczynach można polegać jak na Zawiszy. 19 tytuł mistrzyń Polski dla KS Hokej Start Brzeziny!

Zdjęcia: Marek Młynarczyk, autor bloga www.obiektywnasport.pl

Ech, Łódź tylko może pomarzyć o takiej topowej drużynie, której udziałem jest jeden sukces za drugim. Zespół KS Hokej Start Brzeziny po raz czwarty z rzędu i po raz 19 w historii został mistrzem Polski w hokeju na trawie. Mistrzostwa są rozgrywane od 1978 roku. Było w sumie 48 finałowych starć. Ta statystyka już pokazuje jakimi sportowymi hegemonkami są dziewczyny z Brzezin!

Podopieczne trenerki Małgorzaty Polewczak były najlepsze w sezonie zasadniczym, ale w finałowym play – off jeden mecz decyduje o wszystkim. Jest to zatem inna, niezwykle wymagająca, szarpiąca nerwy, rozgrywka. Brzezinianki stanęły na wysokości zadania. Pokazały czarno na białym, kto rządzi w polskim, kobiecym hokeju na trawie.

W półfinale KS Hokej Start pokonał drugi zespół AZS Politechniki Poznańskiej 3:1(1:0, 2:0, 0:1, 0:0). Bramki dla brzezinianek: Rubacha, Varanovich, Krychniak. W decydującym złocie pojedynku brzezinianki wygrały zKS SP5 Swarek Swarzędz 4:2 (0:0, 1:0, 2:1, 1:1). Bramki dla Startu: Krychniak – 2, Sikora i Kucharska. Brązowy medal zdobył pierwszy zespół AZS, pokonując drugi team z Poznania 2:0. Dziana Varanovich odebrała nagrodę dla najskuteczniejszej zawodniczki sezonu.

Barw KS Hokej Start broniły: Monika Chmiel, Magdalena Pabiniak oraz Anna Gabara, które na początku roku w barwach reprezentacji Polski zdobyły halowe mistrzostwo świata.

Skład mistrzowskiej drużyny: Anna Gabara, Justyna Ferdzyn, Karolina Grochowalska, Marzena Koza, Anastazja Szot, Patrycja Kalczyńska, Monika Chmiel, Oliwia Krychniak, Oliwia Kucharska, Magdalena Pabiniak, Dziana Varanovich, Zuzanna Rubacha, Natalia Kucharska, Zuzanna Drożdż, Zuzanna Kornecka, Paula Sławińska, Emilia Sikora, Kinga Owczarek. Trenerka Małgorzata Polewczak.

KS Hokej Start Brzeziny staje do walki o mistrzostwo Polski. Nie będzie łatwo, bo finałowy turniej, to prawdziwa sportowa loteria!

Fot. Marek Młynarczyk, autor bloga www.obiektywnasport.pl

Czas decydujących rozstrzygnięć w kobiecym hokeju na trawie. Czy drużyna KS Hokej Start Brzeziny, organizująca finałowy turniej, obroni mistrzowski tytuł? W sezonie zasadniczym przegrała tylko jeden, ostatni mecz zresztą o tzw. pietruszkę. Finały to jednak inna, poważniejsza sprawa. Jak podkreśla trenerka Małgorzata Polewczak – to wręcz prawdziwa sportowa loteria. Jeden mecz, bez możliwości rehabilitacji i poprawy, decyduje o awansie do finału, a potem o ostatecznym rozstrzygnięciu.

Fot. Marek Młynarczyk, autor bloga www.obiektywnasport.pl

– Jest presja własnego boiska, ale i dodatkowa mobilizacja – mówi Małgorzata Polewczak. – Dziewczyny mocno trenują, zdając sobie doskonale sprawę z wagi tego turnieju. Wszystko wskazuje na to, że zagramy w najsilniejszym składzie z jedną kadrową niespodzianką.

– Jaką?

– Do gry wróciła nasza była kapitan, robiąca karierę sędziowską – Paula Sławińska (ponad 100 meczów w reprezentacji Polski). Jej obecność w szatni, boiskowe podpowiedzi i oczywiście gra, są bezcenne.

Turniej finałowy o tytuł mistrza Polski w Brzezinach:

07.06.2025 – półfinały: KS Hokej Start Brzeziny – AZS Politechnika Poznańska II, godz. 14.30, AZS Politechnika Poznańska – UKS SP5 Swarek Swarzędz, godz. 17

08.06.2025 – Mecz o trzecie miejsce – godz. 12, wielki finał – godz. 14.30.

Będą też dodatkowe atrakcje – grill i smakowite ciacha oraz wielka zbiórka pieniędzy dla dwóch chorych, przesympatycznych braci: Adasia i Kubusia Strugińskich. – Dla mnie ta zbiórka to sprawa o ogromnym znaczeniu, ważniejsza od finałowego grania – mówi Małgorzata Polewczak.

Barw KS Hokej Start będą bronić trzy złote medalistki halowych mistrzostw świata – od lewej: Monika Chmiel, Anna Gabara, Magdalena Pabiniak. Fot. PZHT

Barw KS Hokej Start Brzeziny bronią: Anna Gabara, Justyna Ferdzyn, Karolina Grochowalska, Marzena Koza, Anastazja Szot, Patrycja Kalczyńska, Monika Chmiel, Oliwia Krychniak, Oliwia Kucharska, Magdalena Pabiniak, Dziana Varanovich, Zuzanna Rubacha, Natalia Kucharska, Zuzanna Drożdż, Zuzanna Kornecka, Paula Sławińska, Emilia Sikora, Kinga Owczarek.

Tymczasem juniorki z Brzezin, walcząc zacięcie w półfinale MP z późniejszymi mistrzyniami Swarkiem Swarzędz 0:2, ostatecznie zdobyły brązowy medal. – Były bramkowe sytuacje, była szansa, żeby wyeliminować Swarka. Cóż nie udało się. Spróbujemy w przyszłym roku powalczyć o złoto – mówi Małgorzata Polewczak.

MVP turnieju została wybrana brzezinianka Oliwia Krychniak. Teraz będzie miała szansę pokazać swoje umiejętności w walce o seniorskie zaszczyty.

KS Hokej Start Brzeziny. Ostatni mecz sezonu zasadniczego – niech wykaże się młodzież. A potem? Finały mistrzostw Polski w Brzezinach!

Fot. Marek Młynarczyk, autor bloga www.obiektywnasport.pl

Tym razem wątpliwości nie było. Jak na mistrzynie i liderki przystało. Drużyna KS Hokej Start Brzeziny nie dała szans AZS II Politechnika Poznańska, wygrywając 6:0. Bramki: Dziyana Voronovich 4, Oliwia Krychniak, Zuzanna Drożdż.

Przed brzeziniankami ostatni mecz rundy zasadniczej w Poznaniu z AZS Politechniką Poznańską (niedziela, godz. 11) Jeżeli KS Hokej Start wygra to zakończy zmagania bez porażki, gromadząc dwa razy więcej punktów od drugiego zespołu w tabeli!

Fot. Marek Młynarczyk, autor bloga www.obiektywnasport.pl

– Postawię w tym spotkaniu na młodzież, niech się wykaże – mówi trenerka Małgorzata Polewczak. – Do Poznania bowiem nie pojadą nasze czołowe, bardzo ważne zawodniczki: Dziyana Voronovich, Magda Pabiniak, Karolina Grochowalska i Anastazja Szot.

Przypomnę – turniej finałowy 07-08.06.2025 r. A gdzie zostanie rozegrany? W Brzezinach! Wierzę, że emocji i kibiców nie zabraknie.

07.06.2025

półfinały:

KS Hokej Start Brzeziny – AZS Politechnika Poznańska II i

AZS Politechnika Poznańska – UKS SP5 Swarek Swarzędz

08.06.2025

Mecze o 1 i 3 miejsce

W przerwie przed finałami – decydujące zmagania czekają juniorki, będzie też zgrupowanie kadry.

Wróćmy do ostatniego meczu w Brzezinach. Piękny gest. Po spotkaniu grupa młodych adeptek hokeja na trawie wręczyła starszym koleżankom z pierwszej drużyny upominki, dziękując za wspaniałe występy w Klubowym Pucharze Europy na turnieju w Porto.

Polecam!!! Dla tych, którzy nie widzieli. Zobaczcie koniecznie, bo warto. Sympatyczny reportaż o hokeistkach z Brzezin: matce – Małgorzacie Polewczak i córce – Monice Chmiel. Jedna jest olimpijką, druga mistrzynią świata! Łapcie link i zobaczcie tą hokejową historię – koniecznie:

https://sport.tvp.pl/…/wspolna-pasja-droga-polek-do…

Fot. KS Hokej Start

KS Hokej Start Brzeziny wygrał w rzutach karnych i jest nadal w lidze niepokonany. Bohaterką – bramkarka Anna Gabara!

Anna Gabara Zdjęcia: Marek Młynarczyk, autor bloga www.obiektywnasport.pl

Zawodniczki KS Hokej Start Brzeziny zrobiły sobie przedświąteczny prezent. W meczu na ligowym szczycie drużyna KS Hokej Start Brzeziny zremisowała z AZS Politechniką Poznańską 0:0 i wygrała w karny 3-1.

Karne wykorzystały: Anastazja Szot, Zuzanna Rubacha i Oliwia Krychniak. Trzy obroniła Anna Gabara. I to ona zasługuje na miano bohaterki spotkania.

Faktem jest, że mogło się skończyć wszystko bez rzutów karnych. Niestety, zawodziła skuteczność. Brzezinianki nie wykorzystały kilku znakomitych sytuacji. Ważne, że w karnych były lepsze i są nadal niepokonane w ligowych zmaganiach.

– Trzeba dodać, że mecz był zacięty i wyrównany – mówi trenerka Małgorzata Polewczak. – Rzeczywiście, to my miałyśmy lepsze bramkowe sytuacje. Cóż, mam tylko nadzieję, że w decydujących o medalach pojedynkach, skuteczność nie będzie nas zawodzić.

Brzezinianki zdecydowanie przewodzą w tabeli ekstraligi. Po 9 kolejce maja na koncie 26 pkt, drugi w tabeli UKS SP5 Swarek Swarzędz zgromadził 14 pkt, trzeci AZS Politechnika Poznańska 13 pkt, a czwarty AZS Politechnika Poznańska II – 1 pkt. I z tym ostatnim zespołem po przerwie spotka się w Poznaniu KS Hokej Start. Teraz dla dziewczyn z Brzezin najważniejsze są przygotowania do wielkanocnych świąt!

KS Hokej Start Brzeziny się nie zatrzymuje. Wygrywa i ma ogromną przewagę w tabeli. Teraz domowy mecz na szczycie z AZS Politechniką Poznańską

Fot. Marek Młynarczyk, autor bloga www.obiektywnasport.pl

Piłkarze, choćby w Łodzi, mogą o takiej zwycięskiej serii i takiej przewadze w ligowej tabeli tylko pomarzyć. Drużyna KS Hokej Start Brzeziny idzie przez rozgrywki jak burza.

Kłopoty kadrowe, ani przenikliwe zimno nie są w stanie zatrzymać drużyny KS Hokej Start Brzeziny, która idzie przez rozgrywki jak burza. Właśnie zapisała na swoim koncie dwa zwycięstwa ze Swarkiem Swarzędz (3:0 i 1:0). Zdobyła punkty i zagrała na zero z tyłu. Bramki: Dziyana Voronovich – dwie oraz Oliwia Krychniak i Oliwia Kucharska,Dziewczyny dziękują kibicom za tak liczne przybycie w tak nieprzyjemną pogodę.

– Ważne, że zwycięsko stoczyłyśmy ważne pojedynki – sportowy ze Swarkiem i pogodowy z… zimnem – mówi trenerka Małgorzata Polewczak – Z ligowych meczów lepiej nam się udało pierwsze starcie ze Swarkiem, gdzie miałyśmy zdecydowaną przewagę i nasze składne akcje przyniosły trzy gole. Pomogła zespołowi wracająca do składu Monika Chmiel. Teraz też wystąpi. Liczę na to że zwycięska seria będzie nadal trwać.

Tabela wygląda imponująco i efektownie. KS Hokej Start ma na koncie 24 zdobyte punkty, aż 12 więcej od drugiej drużyny AZS Politechnika Poznańska. Jak na to nie patrzeć w niedzielę w Brzezinach mecz na ligowym szczycie! KS Hokej Start – AZS Politechnika godz. 11.

Dwa spotkania rozegrają juniorki. W piątek w Siemianowicach o godz. 18 spotkanie z Orlętami Sosnowiec, a w sobotę o godz. 12 mecz w Brzezinach ze Swarkiem Swarzędz.

Drużyna zagra w składzie: Anna Gabara, Justyna Ferdzyn,Marzena Koza, Monika Chmiel, Anastazja Szot,Patrycja Kalczyńska, Zuzanna Kornecka,Oliwia Krychniak, Magdalena Pabiniak,Natalia Kucharska, Oliwia Kucharska, Emilia Sikora, Zuzanna Drożdż, Diana Voronovich, Zuzanna Rubacha, Gabriela Budziewska.

« Older posts Newer posts »

© 2026 Ryżową Szczotką

Theme by Anders NorenUp ↑